Polska może być przyjaznym miejscem dla osób ze spektrum autyzmu!

Jako stowarzyszenie Polska 2050 uważamy, że nie ma w naszym kraju miejsca na wykluczenia – niezależnie od przyczyny. Pomagamy m.in. osobom z niepełnosprawnościami, osobom w kryzysie bezdomności czy rodzinom zastępczym. W ostatnich miesiącach nabrały tempa także nasze działania na rzecz osób ze spektrum autyzmu. Dlatego w ślad za Światowym Dniem Świadomości Autyzmu, który obchodziliśmy 2 kwietnia, nasi wolontariusze pragną zorganizować dwa biegi Blue Run – 27.04 – w Bytomiu Odrzańskim i w Łodzi.

Wpłacono

Cel

Koniec

Wpłat można dokonać także tradycyjnym przelewem bezpośrednio na konto lub szybkim przelewem w walutach zagranicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wpłat oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań: biuro@2050.org.pl.

NUMERY KONT BANKOWYCH Ikona: rozwiń

Jeśli mieszkasz zagranicą lub wolisz dokonać tradycyjnego przelewu, skorzystaj z poniższych numerów naszych kont bankowych.

Konto PLN: 85 1600 1462 1885 1849 6000 0001

IBAN stosowany wyłącznie dla przelewów zagranicznych: dodaj kod „PL” przed numerem rachunku bankowego.

Kod SWIFT dla przelewów zza granicy: PPABPLPKXXX

Tytuł wpłat: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE BLUE RUN

Fundacja Polska od Nowa

ul. Konopnickiej 6 lok.111

Zdjęcie: Polska może być przyjaznym miejscem dla osób ze spektrum autyzmu!

Trudności, z jakimi na co dzień mierzą się osoby ze spektrum autyzmu, jak również specjalne potrzeby, które się z tym wiążą są bardzo słabo uświadomione w polskim społeczeństwie. Dlatego, nawiązując do koloru używanego do zwiększania świadomości autyzmu, organizujemy “Blue Runy”. Impreza ma na celu szerzenie pozytywnej świadomości na temat osób w spektrum, pokazanie empatii i wsparcia.

Chcemy, aby podobne biegi odbywały się w jak największej ilości miejscowości, ponieważ świadomość potrzeb i sytuacji osób ze spektrum autyzmu i ich rodzin jest w naszym kraju nadal bardzo niska. Wpłacając na naszą zbiórkę umożliwisz nam przeprowadzenie biegu także w innych województwach. Twoje wsparcie przeznaczymy na:

• medale oraz numery startowe dla uczestników
  • upominki dla uczestników
  • zakup koniecznych do organizacji biegu materiałów i materiałów do zabaw integracyjnych,
  • poczęstunek
  • zapewnienie opieki medycznej w trakcie biegu

Z nami żadna złotówka się nie zmarnuje! Wszelkie nadprogramowe środki przeznaczymy na rozwój innych akcji wspierających inicjatywy zwiększające świadomość społeczną. Już teraz realizujemy grant “Przyjazne miejsca dla osób w spektrum autyzmu”, powstały z inicjatywy grupy ds. autyzmu naszego stowarzyszenia. Akcja wspiera edukacyjnie osoby w spektrum, ich opiekunów oraz personel medyczny, przygotowując ich do wizyty w przychodni. Projekt ma na celu dostarczenie instrukcji do placówek medycznych, testujemy program w jednej z sieci przychodni w Szczecinie: pierwsze szkolenia są już za nami! Po pilotażu, chcemy rozszerzyć program na inne placówki.

Przewiń na górę strony

Trwa przetwarzanie informacji.