Osoby w kryzysie bezdomności potrzebują Twojego wsparcia!

Pomoc najsłabszym, wykluczonym jest zakodowana w naszym D.N.A. Nie możemy patrzeć bezczynnie na ludzką krzywdę, podczas gdy państwo nie wywiązuje się ze swoich konstytucyjnych obowiązków. Pomogliśmy dotąd ponad 10 tys. osób w kryzysie bezdomności. Z Twoim wsparciem dotrzemy do kolejnych potrzebujących!

10 287 zł

Wpłacono

30 000 zł

Cel

31.03.2023

Koniec

Wpłat można dokonać także tradycyjnym przelewem bezpośrednio na konto lub szybkim przelewem w walutach zagranicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wpłat oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań: biuro@polska2050.pl.

NUMERY KONT BANKOWYCH Ikona: rozwiń

Jeśli mieszkasz zagranicą lub wolisz dokonać tradycyjnego przelewu, skorzystaj z poniższych numerów naszych kont bankowych.

Konto PLN: 85 1600 1462 1885 1849 6000 0001

IBAN stosowany wyłącznie dla przelewów zagranicznych: dodaj kod „PL” przed numerem rachunku bankowego.

Kod SWIFT dla przelewów zza granicy: PPABPLPKXXX

Tytuł wpłat: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE - POMOC W KRYZYSIE BEZDOMNOŚCI

Fundacja Polska od Nowa

00-682 Warszawa
ul. Hoża 50/30

NIP: 5252810770
REGON: 385172270
KRS: 0000818274

Zdjęcie: Osoby w kryzysie bezdomności potrzebują Twojego wsparcia!

Zbliżająca się zima będzie trudna dla wszystkich. Każdy martwi się o to, czy będzie miał czym – i za co ogrzać dom. W jeszcze gorszej sytuacji znajdują się ci, którzy żyją na ulicy, szukając chroniąc się w pustostanach czy innej przestrzeni otwartej. Dla wielu osób w kryzysie bezdomności zima to walka o przetrwania. W tym roku jeszcze trudniejsza niż zwykle: kryzys energetyczny i inflacja sprawiają, że także wyspecjalizowane organizacje pozarządowe i samorządy realizujące zadania na rzecz osób w kryzysie bezdomności mają na ten cel mniej środków.

Kryzys dotyka nas wszystkich, najmocniej doświadcza jednak jednostki w systemie najsłabsze. Kiedy państwo zawodzi, to od nas – naszej hojności i gotowości dzielenia się z drugim człowiekiem – zależy, jak i czy osoby potrzebujące przetrwają nadchodzące jesienne i zimowe miesiące.

Jako Polska 2050 pomogliśmy już ponad 10 tysiącom osób w kryzysie bezdomności. Wydaliśmy dziesiątki tysięcy posiłków w Krakowie, Wołominie, Warszawie, Poznaniu, Policach, Kielcach, Opolu, Piasecznie, Białymstoku, Bydgoszczy czy Katowicach. 

Regularnie uzupełniamy lodówki społeczne w Trójmieście, Wschowie, Gliwicach czy Żaganiu. Zaopatrujemy ośrodki dla osób w kryzysie bezdomności w Pile, Lesznie, Krotoszynie, Szubinie, na całym Śląsku, Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, w Łódzkim, w Nysie. 

Pomagamy organizować celebrację świąt, działamy w formie streetworkingu, docierając z informacją o punktach pomocy do osób żyjących na ulicy. Nasze działania na rzecz tej grupy odbywają się na terenie wszystkich województw w Polsce ale i za granicą. Liczba zorganizowanych przez nas działań rośnie wraz z Twoją hojnością i wsparciem.

Działaj razem z nami na rzecz osób w kryzysie bezdomności!

Przewiń na górę strony

Trwa przetwarzanie informacji.

Nie zamykaj tego okna.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.