Osoby w kryzysie bezdomności potrzebują Twojego wsparcia!

Pomoc najsłabszym, wykluczonym jest zakodowana w naszym D.N.A. Nie możemy patrzeć bezczynnie na ludzką krzywdę, podczas gdy państwo nie wywiązuje się ze swoich konstytucyjnych obowiązków. Pomogliśmy dotąd ponad 10 tys. osób w kryzysie bezdomności. Z Twoim wsparciem dotrzemy do kolejnych potrzebujących!

12 567 zł

Wpłacono

30 000 zł

Cel

31.10.2023

Koniec

Wpłat można dokonać także tradycyjnym przelewem bezpośrednio na konto lub szybkim przelewem w walutach zagranicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wpłat oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań: biuro@2050.org.pl.

NUMERY KONT BANKOWYCH Ikona: rozwiń

Jeśli mieszkasz zagranicą lub wolisz dokonać tradycyjnego przelewu, skorzystaj z poniższych numerów naszych kont bankowych.

Konto PLN: 85 1600 1462 1885 1849 6000 0001

IBAN stosowany wyłącznie dla przelewów zagranicznych: dodaj kod „PL” przed numerem rachunku bankowego.

Kod SWIFT dla przelewów zza granicy: PPABPLPKXXX

Tytuł wpłat: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE - POMOC W KRYZYSIE BEZDOMNOŚCI

Fundacja Polska od Nowa

00-491 Warszawa
ul. Konopnickiej 6 lok.111

NIP: 5252810770
REGON: 385172270
KRS: 0000818274

Zdjęcie: Osoby w kryzysie bezdomności potrzebują Twojego wsparcia!

Kryzys dotyka nas wszystkich, najmocniej doświadcza jednak jednostki w systemie najsłabsze. Kiedy państwo zawodzi, to od nas – naszej hojności i gotowości dzielenia się z drugim człowiekiem – zależy, jak i czy osoby potrzebujące przetrwają nadchodzące miesiące.

Jako Polska 2050 pomogliśmy już ponad 10 tysiącom osób w kryzysie bezdomności. Wydaliśmy dziesiątki tysięcy posiłków w Krakowie, Wołominie, Warszawie, Poznaniu, Policach, Kielcach, Opolu, Piasecznie, Białymstoku, Bydgoszczy czy Katowicach. 

Regularnie uzupełniamy lodówki społeczne w Trójmieście, Wschowie, Gliwicach czy Żaganiu. Zaopatrujemy ośrodki dla osób w kryzysie bezdomności w Pile, Lesznie, Krotoszynie, Szubinie, na całym Śląsku, Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, w Łódzkim, w Nysie. 

Pomagamy organizować celebrację świąt, działamy w formie streetworkingu, docierając z informacją o punktach pomocy do osób żyjących na ulicy. Nasze działania na rzecz tej grupy odbywają się na terenie wszystkich województw w Polsce ale i za granicą. Liczba zorganizowanych przez nas działań rośnie wraz z Twoją hojnością i wsparciem.

Działaj razem z nami na rzecz osób w kryzysie bezdomności!

Przewiń na górę strony

Trwa przetwarzanie informacji.

Nie zamykaj tego okna.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.