Dzieci z pieczy zastępczej potrzebują Twojego wsparcia!

Każde dziecko zasługuje na szczęśliwe dzieciństwo i równy start w dorosłość. Dlatego od listopada 2020 roku jako Polska 2050 realizujemy bardzo ważny projekt – “Razem dla Rodzin Zastępczych”. Przez ostatnie dwa lata udzieliliśmy korepetycji prawie 1500 dzieciom! Z Twoim  wsparciem, możemy rozszerzyć nasze działania i dotrzeć do jeszcze większej grupy potrzebujących!

5 107 zł

Wpłacono

20 000 zł

Cel

31.10.2023

Koniec

Wpłat można dokonać także tradycyjnym przelewem bezpośrednio na konto lub szybkim przelewem w walutach zagranicznych.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wpłat oraz do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań: biuro@2050.org.pl.

NUMERY KONT BANKOWYCH Ikona: rozwiń

Jeśli mieszkasz zagranicą lub wolisz dokonać tradycyjnego przelewu, skorzystaj z poniższych numerów naszych kont bankowych.

Konto PLN: 85 1600 1462 1885 1849 6000 0001

IBAN stosowany wyłącznie dla przelewów zagranicznych: dodaj kod „PL” przed numerem rachunku bankowego.

Kod SWIFT dla przelewów zza granicy: PPABPLPKXXX

Tytuł wpłat: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE PIECZA ZASTĘPCZA

Fundacja Polska od Nowa

00-491 Warszawa
ul. Konopnickiej 6 lok.111

NIP: 5252810770
REGON: 385172270
KRS: 0000818274

Zdjęcie: Dzieci z pieczy zastępczej potrzebują Twojego wsparcia!

Akcja korepetycji to wynik rozmów i konsultacji ze środowiskiem rodzin zastępczych. Po tym jak problemy zostały wskazane, uruchomiliśmy projekt “Razem dla Rodzin Zastępczych” w listopadzie 2020 roku. Od tamtej pory zainteresowanie naszą akcją rosło, w tej chwili na naszą pomoc czeka prawie 1500 dzieciaków. Byśmy mogli odpowiedzieć na to zapotrzebowanie, niezbędne jest zaangażowanie blisko tysiąca wolontariuszy, którzy przez najbliższy rok szkolny będą pomagać wyrównywać nierówności edukacyjne, nadrabiać zaległości w szkole, jak i szlifować talenty. 

 

By móc dotrzeć do jak największej liczby osób, które chciałyby prowadzić takie korepetycje – a także podnosić jakość tych zajęć poprzez subskrypcję różnorodnych aplikacji, programów, podręczników on-line –  potrzebujemy Twojego wsparcia.

 

Akcja „Razem dla Rodzin Zastępczych” to nie tylko pomoc edukacyjna. To również pikniki rodzinne, spływy kajakowe, szkolenia i wiele działań, które pomagają tworzyć i podtrzymywać relacje oraz tworzyć sieci wsparcia. Nawiązaliśmy setki kontaktów z rodzinami, dzięki czemu byliśmy w stanie wspierać ich w stawianiu czoła codziennym problemom. Organizujemy akcje pomocowe, pomagamy w kwestiach formalnych, interweniując w urzędach czy instytucjach państwowych. Naszym celem jest usprawnienie funkcjonowania rodzin zastępczych do czasu, kiedy obecnie istniejący system opiekuńczo-socjalny stanie się efektywny, dając prawdziwe wsparcie rodzinom zastępczym.

 

Chcemy zapewnić naszym uczniom i nauczycielom to, co najlepsze! Z Twoim wsparciem:

  • Przeprowadzimy kampanię informacyjną zachęcającą do udziału w projekcie!
  • Stworzymy system informowania o terminach i godzinach zajęć!
  • Znajdziemy i przeszkolimy kadrę prowadzącą korepetycje dla prawie 1500 dzieci!
  • Zakupimy i udostępnimy materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów: podręczniki, ćwiczenia, arkusze pracy, materiały doskonalące kompetencje.

 

Ty też możesz wesprzeć zapewnienie dobrego startu i równych szans w edukacji dzieciom z pieczy zastępczej. Twoja pomoc ma znaczenie! 

Przewiń na górę strony

Trwa przetwarzanie informacji.

Nie zamykaj tego okna.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności.